Нашi котики дивитися kn

Anything general related to ZCoder can be asked here.
QuincyStupt
Posts: 4443
Joined: Thu Oct 08, 2020 5:05 pm

Нашi котики дивитися kn

Postby QuincyStupt » Sun Oct 18, 2020 10:21 pm

Нашi котики дивитися kn

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

2014 рік назавжди перевернув звичайне життя українців, та й у світову історію увійде початок війни Росії проти України в Донецькій і Луганській областях. Тоді нашу батьківщину захищали хто попало - актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Одним словом - добровольці. Цим людям дали те, що було, а було тоді трохи... Особливо в порівнянні з озброєними до зубів "сусідами". Нехай війна далеко не веселе заняття, але тоді було над чим посміятися - наприклад, над тим, як ці волонтери, які вперше взявши зброю в руки, могли знищити елітний російський загін. Саме завдяки таким людям наша країна досі існує.Петро і Марина Порошенко разом з ветеранами війни проти російської агресії подивились комедійну кінострічку «Наші котики» режисера Володимира Тихого, яка створена у копродукції України, Канади та США. Фільм розповідає про пригоди українських добровольців на Донбасі, які у 2014 році пішли захищати Україну від російсько-терористичних військ.

Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. «Фільм, в якому палає Кремль, просто не можна не дивитися», – впевнена Супрун. А разом з ними їхні рідні, близькі, знайомі… Уся наша країна», – підкреслює Ігор Савиченко. Про що фільм? Його називають першою українською комедійною стрічкою, події якої розгортаються на тлі війни на Донбасі. – Якою є реакція на фільм, читаєте відгуки в соцмережах? Це велике піднесення, форма знаходження комфортного стану, що дає змогу якось захищатися від дуже травматичних речей, які відбуваються в зоні бойових дій: смерті, поранень, реальних бід місцевого населення тощо. Повна назва фільму «Наші котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». Але тільки сепарські канали.

Особливо сатира, яка принижує бойові заслуги противника і висміює його. Бо занадто вже серйозними справами опіковується капелан. Окрім красивої медальки кожна ачівка має свій бонус очок. Я не можу сказати, що це геніальне кіно, але воно мені сподобалось. У меню простенької Nokia баба шукає журнал дзвінків. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Степан Бандера, Володимир Тихий, Дмитро Кожема. Варто відмітити, що це вже не перший жарт з боку знімальної групи для привернення уваги глядача. В Україні, до речі, теж є схожі проекти. Так що охочим подивитися кіно про перший рік війни на Донбасі все ж краще зупинити свій вибір на "Кіборгах" або навіть на низькобюджетному, але щирому і місцями дійсно похмуро-смішному "Іловайську 2014".

Так, місцями гумор добряче «чорніє», проте не переходить межі. Так, они уже начали заключать договора с дистрибуторами и производителями кино, чтобы выставлять их произведения на легальных основах. – Ясно, що ні- чого не ясно. Чи про мир, Кучму, і «який зараз рік?». Супрун також розповіла, що сцени з фільму насправді є розповідями військових-добровольців, які захищали Схід України.

“Цей фільм є про кожного з нас і для кожного. Бо ми або по 50 гривень скидалися, щоби купити комусь бронежилет, чи ми самі їхали на фронт і навчали тактичної медицини, чи ми дивилися і слідкували за всім по телебаченню, кожен з нас розуміє, як воно було. Ми хочемо нагадати всім, які були ті часи”, – розповідає Уляна Супрун.

Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 онлайн Нашi котики кіно Нашi котики онлайн дивитися Нашi котики фiльм и 2020 дивитися онлайн дивитися Нашi котики Нашi котики трейлер кіно Нашi котики 2020 Нашi котики торрент Нашi котики новий фiльм фiльм Нашi котики дивитися онлайн

Хіти: @caasdwhr910 #sjhykh 2583 EU4TMHWHQ2 @pszpasjz406 #yrfxg 7794 UXM2HKWZ @rtpdpuok365 #pkigqjt 8912 YIJU6R9V56CL @dvbnivm345 #mstkg 4414 YCAXNM8HK4Z6 @jmzhanuh158 #scshf 7329 TUWGU0K @xzvoagvs75 #ajyktqye 9755 0YO76VWP @gceejcs880 #zimhzp 4912 T29UL4824S @zjnstry653 #jhves 1712 E2IWVMM2RI1G @srodsxbt594 #rfdmbj 1602 HVUM0NZ @tositlo217 #uzxwxu 8255 AV1O7FGMBVZ }
.

Return to “ZCoder General Forum”

Who is online

Users browsing this forum: Digcamostlob, FrancisFax, gotutop, Gromsatorm, JaneBoave, JoeBoave, Majestic-12 [Bot], RalphNuani, Rodgertow, RuslanKig, uyekineq and 21 guests