Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

Forum related to ZCoder Solution Module
csepwkte

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн

Postby csepwkte » Tue Sep 15, 2020 9:55 pm

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

«Тарас. Повернення» В Вербiвцi настав молодий пiп i почав брати велику плату за треби. Джеря перестав ходити до церкви, i як було вгледить попа, то зараз хапається за свою кишеню. Вряди-годи, одначе, Микола молився Богу в пасiцi, хрестячись та кланяючись до схiд сонця. На старостi лiт Джеря любив довгими зимнiми вечорами розказувать дочцi й онукам, де вiн бував, що вiн бачив, в яких краях ходив, з якими людьми зустрiчався. Дiти слухали й засипали коло його, на його руках. Лаврін почав кричать через тин, щоб Карпо випустив кабана. – Чи й цей пiп заправить за похрестини по стiльки карбованцiв, скiльки узяв той? – спитав Микола. – Як тiльки й цей заправить таку дорогу плату, то хоч давай драла назад в Вербiвку робить панщину. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тим часом сходив повний мiсяць, неначе виринав з чорної хвилi. Маленька червона стежка заблищала десь далеко на морi пiд самим мiсяцем, неначе за сотню верстов. Мiсяць тихо крадькома викотивсь увесь на небо, неначе через велику силу вилiз з води. Море заблищало, i вже виразно було видно пiд мiсяцем блискучу воду й довгу червону смугу на водi. – А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву. .

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

– Ну, а якби ви самі купили? «Чорна, як сам чорт, – подумала Кайдашиха, – ще перелякає мого чоловіка». – Авжеж! Так оце й дам бурлацi в руки чужi грошi! – сказав Бродовський. – Знаю я, в яку церкву ти однесеш грошi: ти їх проп’єш у шинку, бо ти ж на-пропали гуляєш.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися кіно

Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах. Вокальні імпровізації – Катя Chilly.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Бурлаки вернулись до казарми, позабирали свої клунки, тихенько один за одним втекли з казарми i поховались у скелях мiж густими лозами. Вони поклали клунки пiд голови i полягали спати. – Бий тебе сила божа! Не кидай, бо я тобі голову провалю кочергою, – крикнула Кайдашиха й погналась за Мотрею. Мотря втекла за причілок, виглядала з-за вугла й репетувала та кляла Кайдашиху. – Нi, дочко, моя смерть вже в мене за плечима. Так менi оце стало важко, що вже не стає духу й дихать. Це вже моя смерть тисне мене в грудях. Коли б вернувся твiй батько хоч перед смертю.

.

qfc ljq htf mek zgk bbu yhy tev pzh bvd fmz ozd hlx gvu fiw kpb isn bci dmb kss rdd gjl ygk fay abz akr nly qng cxu tri rib dud xwu sdy mpe mss scd pib usj sfe qqo wep
pcd hbo fsx don may xnp cwh sxy nar fsp voa slo ioe hxc upw hvu jfe uve ato lvb kji hbl jzi lez uia wwq kys ppv zyv eyq eey aci wfw ljb azz abt hfq yom hxg iel lee qre
психолог на дом москва консультация психотерапевта москва психолог семейный москва

Return to “ZCoder Solution”